Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe - Lublin

Bramy garażowe segmentowe oraz rolowane KRISPOL, oferowane przez DANMAX, to rozwiązania nowoczesne, komfortowe, bezpieczne i łatwe w obsłudze. Zapewniamy doradztwo w wyborze oraz profesjonalny, staranny montaż. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie oferowane i instalowane przez nas bramy garażowe służyły Państwu każdego dnia.Wygoda użytkowania, znakomite własności termoizolacyjne oraz niepowtarzalne walory estetyczne to główne zalety jakimi cechują się bramy garażowe segmentowe. Na ich budowę składają się ocieplone, wypełnione pianką poliuretanową segmenty grubości 40 lub 60 mm, połączone zawiasami, podczas otwierania poruszające się w prowadnicach pod sufitem Twojego garażu. Proponowane przez naszą firmę bramy segmentowe to najlepsze produkty dostępne na rynku.
bramy-garazowe-segmentowe-danmax-lublin
bramy-garazowe-segmentowe-danmax-lublin

Bramy segmentowe wyposażone są w mechanizmy pozwalające na łatwe ich otwieranie i zamykanie bez względu na wymiary, a możliwość zastosowania jednego z wielu systemów prowadzeń pozwoli, by brama segmentowa została dopasowana do niemal każdego garażu.

Każda brama segmentowa może zostać wyposażona w niezawodną automatykę z możliwością integracji z zewnętrznymi systemami. Bramy garażowe segmentowe posiadają szereg rozwiązań dbających o nasze bezpieczeństwo, m.in.: specjalnie zaprojektowany kształt paneli chroniący palce przed przytrzaśnięciem, zabezpieczenie bramy przed opadnięciem w przypadku zerwania sprężyny, wyłącznik przeciążeniowy stosowany standardowo w każdej bramie posiadającej napęd elektryczny, czy fotokomórki uniemożliwiające zamknięcie bramy gdy w jej świetle znajduje się przeszkoda.

Bramy garażowe segmentowe z naszej oferty to kolekcja kilku wzorów tłoczeń paneli w bogatej kolorystyce i różnych fakturach powierzchni paneli.

Krispol K2 RFS 60

Oszczędność i funkcjonalność

Najcieplejsza brama garażowa Krispol K2 RFS 60 to propozycja stworzona w związku z coraz to większymi wymaganiami stawianymi energooszczędności domów. Brama wykonana jest z segmentów grubości 60 mm wypełnionych pianką poliuretanową. Wyposażona jest w podwójne uszczelnienie dolnego panelu, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową. Taka konstrukcja umożliwia osiągnięcie współczynnika przenikalności cieplnej na poziomie U=0,9 [W/m2K]. Pożądany wygląd bramy zapewni bogaty wybór dekorów oraz możliwość jej polakierowania na dowolny kolor z palety RAL, a obszerna lista wyposażenia opcjonalnego pozwoli na skonfigurowanie bramy na miarę Państwa oczekiwań. Naturalnie, brama może być obsługiwana za pomocą napędu elektrycznego, a do sterowania służyć może pilot lub telefon z zainstalowaną aplikacją Krispol Home Manager.
KRISPOL K2 RFS