Rolety i żaluzje

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne chronią naszą prywatność, umożliwiają zaciemnienie pomieszczeń oraz poprawiają bezpieczeństwo. Są także najprostszym sposobem na poprawę termoizolacyjności naszego domu – przy ich zastosowaniu możemy zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 30%. Oferowane i montowane przez nas rolety zewnętrzne to konstrukcje gwarantujące ich trwałość i niezawodność.

Rolety zewnętrzne naokienne

Rolety naokienne montuje się wraz z oknem, dlatego można je zastosować zarówno w sytuacji budowy domu, jak i podczas wymiany okien w starszych obiektach. Skrzynki rolet tego typu można zabudować obustronnie lub tylko od strony zewnętrznej lub wewnętrznej. W przypadku rozwiązania typu RT znajdującemu swe zastosowanie w budynkach o mniejszej grubości murów możliwa jest jedynie zewnętrzna zabudowa skrzynki, gdyż wewnątrz pomieszczenia znajduje się ruchoma pokrywa serwisowa. Obydwa rozwiązania zapewniają znakomitą dodatkową ochronę termiczną i akustyczną.

Rolety zewnętrzne elewacyjne

Rolety elewacyjne, natynkowe można montować w każdej chwili, nawet po wielu latach użytkowania budynku. Ich skrzynki oraz prowadnice montowane są na elewacji bądź we wnęce okiennej. Nie wymagają wcześniejszego planowania oraz montowania na etapie budowy domu. Mogą być wyposażone w skrzynkę ściętą pod kątem 45° lub skrzynkę zaokrągloną.

Rolety zewnętrzne do zabudowy

Rolety do zabudowy, podtynkowe wymagają zaplanowania w projekcie architektonicznym. Skrzynki tych rolet montowane są na nadprożu po zewnętrznej stronie okna bez kontaktu z wnętrzem pomieszczenia, dzięki czemu skutecznie redukują ubytki ciepła. Rolety w tym systemie po otwarciu są niewidoczne a zewnętrzne umiejscowienie mechanizmu czyni je również bardzo cichymi.

Żaluzje zewnętrzne

Ruchome żaluzje zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie, które pomaga utrzymać w domu komfort termiczny, nie zwiększając przy tym wydatków na ogrzewanie lub klimatyzację. Są przy tym wyjątkowo skuteczne; dodatkowo automatyczne żaluzje zewnętrzne mogą być sterowane zdalnie, stanowiąc bardzo wygodne rozwiązanie. W przypadku budynków energooszczędnych i pasywnych duże przeszklenia stosowane są od strony południowej przez co narażone są na nadmierne nasłonecznienie. W takim przypadku zastosowanie żaluzji chroni przed nadmiernym światłem, a także daje poczucie prywatności. Warto zwrócić uwagę, że żaluzje zapewniają skuteczną osłonę termiczną i pomagają w pracy klimatyzacji.

Oferujemy produkty firm:

Rolety, żaluzje, plisy

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór takich produktów jak:

Nasze katalogi zawierają duży wybór kolorów i deseni, które z pewnością usatysfakcjonują każdego Klienta. Starannie dobieramy dostawców, aby mieć produkty jak najwyższej jakości za przystępną cenę. Pełen zakres asortymentu można obejrzeć w naszym salonie. Nasza firma przyjeżdża do Państwa domu i na miejscu doradzamy najkorzystniejsze rozwiązanie techniczne, dobieramy odpowiedni kolor i deseń do wnętrza oraz wykonujemy pomiar. Po kilku dniach przyjeżdżamy i montujemy wybrany model dekoracji okiennej.