Okna

Okna PCV

Danmax oferuje energooszczędne okna PCV i aluminiowe, oraz ich szczelny montaż z wykorzystaniem sprawdzonych systemów i materiałów. Budujesz dom? – zasięgnij porady specjalisty w celu odpowiedniego przygotowania newralgicznych miejsc budynku do właściwego montażu stolarki okiennej oraz rolet, czy żaluzji fasadowych. Tylko właściwie przygotowane otwory okienne zapewnią osiąganie zamierzonych i deklarowanych przez producenta okien właściwości użytkowych zamontowanych jednostek a pieczołowicie wybrana stolarka okienna tylko w połączeniu z prawidłowym, szczelnym montażem zapewni właściwy komfort mieszkańcom.

okna-danmax-lublin
okna-stolarka-aluminiowa-danmax-lublin

Okna energooszczędne

W naszej ofercie proponujemy okna w kilku energooszczędnych systemach pozwalających zaspokoić oczekiwania Klientów, zwłaszcza tych których interesują okna dedykowane dla domów niskoenergetycznych, jak i domów budowanych w standardzie pasywnym. Stolarka PCV z naszej oferty to ekskluzywne produkty najwyższej jakości, które w połączeniu z właściwym montażem umożliwiają osiąganie rzeczywistych korzyści wynikających z ich zastosowania w Twoim domu.

Stolarka aluminiowa

Aluminium to materiał bardzo plastyczny. Dzięki temu można tworzyć z niego profile okienne o różnych wymiarach i kształtach – prostokątne, okrągłe czy łukowe. Docenią to przede wszystkim inwestorzy zainteresowani budową okien opartych na dużych przeszkleniach. Budowa wielkoformatowych konstrukcji przy użyciu profili z drewna czy PCV w wielu przypadkach nie jest możliwa do wykonania. Jeśli chodzi o aluminium, to problem ten nie występuje. Wynika to przede wszystkim z lekkości, a jednocześnie wyjątkowej sztywności i solidności tego materiału. Połączenie tych cech umożliwia montaż dużych i ciężkich pakietów szybowych, bez strat na bezpieczeństwie czy funkcjonalności. Wybrany profil może być przy tym bardzo wąski, co podnosi walory estetyczne. Okna sprawiają wrażenie niezwykle smukłych. Patrząc na nie widać praktycznie samo przeszklenie bez ramy.
okna-danmax-lublin
parapety-okna-danmax-lublin

Parapety

Oferujemy parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego oraz z kamienia naturalnego: agglomarmuru, marmuru oraz granitu. Parapety wewnętrzne, są niezbędnym elementem wykończeniowym występującym w każdym budynku mieszkalnym oraz przemysłowym, pełniąc jednocześnie funkcje ozdobne jak i praktyczno-funkcjonalne. Mamy do zaproponowania bogatą gamę kolorystyczną oraz gatunkową parapetów, gwarantujemy możliwość doboru do każdego rodzaju pomieszczeń, najwyższą jakość wykonania oraz trwałość, a przede wszystkim satysfakcję z oferowanych produktów.

Transport i montaż

Wygoda oraz bezpieczeństwo

Danmax oferuje dostawę stolarki na teren inwestycji oraz jej profesjonalny montaż i serwis. W naszej ofercie znajdą Państwo marki, które posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji okien z PCV i aluminium.

transport-okna-montaż-danmax

Oferujemy produkty firm:

Profile: