O firmie

Kompleksowa obsługa klienta

Jesteśmy firmą z Lublina specjalizującą się w sprzedaży i montażu okien, drzwi, bram garażowych oraz rolet i żaluzji. Tworzymy zgrany zespół, który wciąż pracuje nad swoim rozwojem i nie boi się nowych wyzwań.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wybierając usługi firmy DANMAX, możesz liczyć na kompleksową obsługę. Pomożemy Ci wybrać właściwe okna, drzwi, bramy, czy rolety a także przeprowadzimy prace montażowe. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania i dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów.

Zapraszamy do naszego salonu w Lublinie przy ulicy Miłej 9a, gdzie  posiadamy szeroką ekspozycję. Chętnie pomożemy przygotować się do zakupu stolarki takiej jak okna, drzwi, bramy czy rolety, a także podpowiemy jak uniknąć błędów już na etapie przygotowań do inwestycji.

danmax-bramy-okna-drzwi-salon-sprzedaży

Własna grupa montażowa

Na rynku nie brakuje firm oferujących usługi w zakresie montażu drzwi, okien, bram, rolet itp. Problemem zazwyczaj jest znalezienie rzetelnej firmy, która wykona pracę zgodnie ze standardami. Korzystając z usług firmy DANMAX, nie musisz się o to martwić.

Od wielu lat posiadamy własną – wykwalifikowaną ekipę montażystów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który zapewnia bezpieczny, sprawny i prawidłowy montaż, który zapewni trwałość oraz bezproblemowe użytkowanie okien i drzwi przez wiele lat.

Mówi się, że 50% sukcesu to dobry produkt, a drugie 50% to prawidłowy montaż. Unikaj niesprawdzonych ekip montażowych. DANMAX GRUPA MONTAŻOWA to gwarancja niezawodności oraz czystości po instalacji!  Na nas możesz polegać! 

Galeria